Elitarny Batalion Sił Polskich

Zawsze gotowy do wojny!


#1 2013-10-27 15:09:17

 ADX007

Moderator

Punktów :   

Najbardziej ZNIENAWIDZONY przez was czołg!!!

Który czołg jest dla was największą zmorą w tej grze? Przez który czołg nie możecie spać w nocy, a rano budzicie ze strachem, bojąc się że znów napotkacie go na swojej drodze podczas bitwy?

Zapraszam do wyrażania opinii na ten temat. Napiszcie który czołg jest przez was najbardziej ZNIENAWIDZONY i czym sobie zasłużył na to miano.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Osobiście ZNIENAWIDZONYM przezemnie czołgiem jest E 25 czyli Niemiecki premium TD 7 tieru. Jego szybkość, szybkostrzelność a przedewszystkim dobry kamuflarz czyni ten czołg cichym zabójcą. To właśnie ten czołg doprowadza mnie do frustracji, gdy bezkarnie dziurawi mój czołg z ukrycia lub dobija mnie w najmniej spodziewanym momencie.
W dodatku najgorszą rzeczą jaka może się zdarzyć jest napotkanie plutonu 3 tych diabełków, co powoduje że z góry można
przygotować się na porażkę.

Ostatnio edytowany przez ADX007 (2013-10-27 15:09:54)

Offline

 

#2 2013-10-27 23:22:13

 Kaniafi

Cywil

Punktów :   

Re: Najbardziej ZNIENAWIDZONY przez was czołg!!!

TOG II

Offline

 

#3 2013-11-18 16:01:42

Trzask

Cywil

Punktów :   

Re: Najbardziej ZNIENAWIDZONY przez was czołg!!!

Zdecydowanie M3 Lee - głównie ze względu na tier na jaki go rzuca. Po prostu jazda tym czołgiem to koszmar, ostatnie bitwy grałem nim jak TD z siatką i lornetką bo granie nim jak medem mija się z celem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.madrystudent.pun.pl www.undiczat.pun.pl www.narutoprzygoda.pun.pl www.teaminvictis.pun.pl www.narutogram.pun.pl