Elitarny Batalion Sił Polskich

Zawsze gotowy do wojny!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-10-30 01:25:17

Trzask

Cywil

Punktów :   

Witam

Cześć,

Nie widzę takiego tematu ale myślę, że warto się przywitać więc zakładam.
Paweł, 27 lat.

Ogólnie w WOT grałem już jakiś czas temu, przestałem kiedy wszedł "chiński patch", zdążyłem jeszcze wyfarmić 59-16  ale nie skupiałem się za bardzo na grze w klanie (to mój pierwszy) i wróciłem do League of Legends gdzie grałem ze swoimi znajomymi. Wróciłem zachęcony tym że się gra ciągle rozwija i że wprowadzili nowe drzewko medów niemieckich i od swojego ulubionego VK DB przejdę pewnie do Leoparda.

WR spadło mi do 52% ze względu na małe problemy techniczne ostatnio (w 8.9 nadzieja) oraz dlatego że lubię grać medami/scoutami, którymi do VII tieru nie da się carrować gier tak jak jakimiś ruskimi bestiami np. KW1S.

Moje tanki obecnie  :
WZ131 - Main tank (do czasu WZ132) scout, ale wolę określenie light damage dealer. Ograłem się w spotowaniu, obecnie wracam do formy;
Medy : Panther I / VK DB ale tym pierwszym gram jako second line sniper, a DB to dla nie najlepszy med na tym tierze, wspaniały flanker i baaardzo dużo odbija (mam na nim odznaki Opanowany) Idę do Indiana oraz do Panterki 2 wiec chętnie medami tez pogram.
HT : Tiger / T29 o tak dla zabawy. Na poważnie idę do AMXów na X tier.
AT : Amerykańska linia T49/Hellcat/T25/2. Na tym koniec na razie.
Arta - nie gram w ogóle, nie mam cierpliwości do grania z krzaków.

No więc jestem. Poza tym że gram "w czołgi" i LoLa pracuję sobię i mieszkam w mieście Łomża w woj. Podlaskim.

Więcej pewnie się dowiecie z czasem, chętnie pogram z Wami.

Pozdro.

PS. jak nie tu to proszę przenieść

Ostatnio edytowany przez Trzask (2013-10-30 01:25:39)

Offline

 

#2 2013-10-30 15:41:17

 DRAGONMASTER

Administrator

Punktów :   

Re: Witam

Również Witamy w klanie EBSP!
Mam nadzieję że przypasuje ci nasz klan.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kingkhan.pun.pl www.l2lunatycy.pun.pl www.antymugole.pun.pl www.gra-beyblade.pun.pl www.xiaolinshowdownxs.pun.pl